P.P.U.H. EGO S.A. powstało w 1990 roku. Od początku istnienia firmy główny profil działalności obejmuje szeroko pojęte budownictwo. Trzon firmy stanowią pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte na wielu placach budowy, związani z firmą od początku jej istnienia.

W okresie 20-letniej działalności firma zdobyła zaufanie oraz uznanie na coraz bardziej wymagającym rynku budowlanym. Świadczy o tym uczestnictwo w finale konkursu „BUDOWA ROKU” za adaptację hali produkcyjno–magazynowej i budynku socjalno–technicznego dla Fosroc-Poland.

Firma współpracuje z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi. Znaczną część zleceń pozyskujemy dzięki aktywnemu uczestnictwu w przetargach organizowanych przez instytucje państwowe. Realizowaliśmy między innymi inwestycje objęte dotacjami Unii Europejskiej oraz finansowane z budżetu Państwa w ramach projektu „Moje Boisko Orlik 2012”.

Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami i producentami materiałów budowlanych jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny przy zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Firma zatrudnia osoby posiadające stosowne, wymagane prawem uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w różnych specjalnościach. Pozwala to na kompleksową realizację zleceń wraz z opracowaniem dokumentacji technicznej, ekspertyz itp. w systemie „pod klucz”. Dobra organizacja w połączeniu ze sprawdzoną, fachową załogą oraz zdobytym przez 20 lat doświadczeniem i zaufaniem wielu Inwestorów dają pewność, że P.P.U.H. EGO S.A. wywiąże się z podjętych zadań. W dorobku firmy oprócz prac budowlanych znajdują się również liczne opracowania projektowe, ekspertyzy oraz opracowania kosztorysowe.
o firmie · nasza oferta · referencje · galeria · kontakt
projekt & realizacja · harp